وب سایت تخصصی مشاوره و آموزش اخذ گواهینامه ترکیه

Ehliyet.ir

آموزش حضوری

آموزش آنلاین

تدوین موارد آموزشی 

تبدیل گواهینامه ایرانی به گواهینامه ترکیه

ما چه کمکی به شما میکنیم ؟

گواهینامه کشور ترکیه ، مدرکی ارزشمند و لازم برای افرادی که دارای اقامت این کشور را دارند ، می باشد . 

ما به دوستان ایرانی و اهل افغانستان ، کمک میکنیم تا به سادگی و با زبان فارسی ، بخصوص در بخش آیین نامه ، گواهینامه ترکیه یا اهلیت را دریافت کنند .

تبدیل گواهینامه ایران به ترکیه

اگر اقامت ترکیه را دارید ، به آسانی میتوانید گواهینامه ایران را به گواهینامه ترکیه تبدیل کنید . برای انجام این کار ، کنارتان هستیم .

آموزش حضوری

دوستان که گواهینامه ایران ندارند ، یا تاریخ آن گذشته است ، در آموزشگاه های Lale و Oz منطقه اسنیورت استانبول ، به صورت حضوری ، صفر تا صد گواهینامه را پیش میبریم .

آموزش از راه دور

اگر در مناطق دورتر از اسنیورت یا هر شهری در ترکیه هستید ، از آموزش های آنلاین ما میتوانید استفاده کنید ، آیین نامه را به فارسی آموزش میدهیم و به فارسی هم امتحان خواهید داد .

ارسال کتاب

در هر جای ترکیه هستید ، آخرین ویرایش کتاب آیین نامه رانندگی را برای شما ارسال میکنیم ، برای سفارش کتاب با ما تماس بگیرید .

آموزش آف لاین

کل کتاب آیین نامه رانندگی را در قالب 30 ویدئو و 40 ساعت ، گردآوری کردیم تا بدون نیاز به مربی به آیین نامه مسلط و آماده آزمون شوید .

آموزش رانندگی تدافعی

اگر گواهینامه و ماشین دارید ، در استانبول هستید و ترس از رانندگی دارید ، آموزش از پارکینگ تا اتوبان را برای شما برنامه ریزی کردیم . آموزش رانندگی تدافعی با ساده ترین و کاربردی ترین شکل ممکن

خوش آمدید

به Ehliyet.ir خوش آمدید . ما در این وب سایت سعی میکنیم اطلاعات خوب و کاملی در مورد جزئیات دریافت گواهینامه ترکیه ارائه دهیم .

ادامه مطلب »
Verified by MonsterInsights